Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja biznesowa singapurskich dystrybutorów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-22 09:10:00
singapur, sektor spożywczy, jabłka, eksport, zagraniczne biuro handlowe w singapurze, zbh singapur, targi, worldfood poland 2019, warszawa, nabiał, warzywa, owoce, branża mięsna, misja biznesowa, krajowy ośrodek wsparcia rolnictwa, kowr, rozmowy b2b

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje misję biznesową singapurskich dystrybutorów na targi WorldFood Poland 2019, które odbędą się w Warszawie w dniach 7-9 marca 2019 r. Singapur będzie reprezentowany aż przez 10 dystrybutorów z szerokiego sektora spożywczego (nabiał, warzywa i owoce, branża mięsna).

Polski sektor spożywczy został doceniony przez singapurski rząd podczas ostatniego wystąpienia Masagos Zulkifli (Ministra Środowiska i Zasobów Wodnych) przed singapurskim parlamentem. Minister wspomniał o polskich jabłkach, które obok bananów z Ekwadoru oraz mandarynek z Chin zostały zauważone jako kluczowy produkt eksportowy.

 

Zagraniczne Biuro Handlowe w Singapurze wspiera polski sektor spożywczy oraz aktywnie bada jego potencjał biznesowy na docelowym rynku lokalnym. Na zbliżających się targach WorldFood Poland 2019, które odbędą się w Warszawie w dniach 7-9 marca 2019 r., Singapur będzie reprezentowany aż przez 10 dystrybutorów z szerokiego sektora spożywczego (nabiał, warzywa i owoce, branża mięsna). Dzięki misji biznesowej "Buyers Trade Mission" zorganizowanej przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa dystrybutorzy z Miasta Lwa będą mieli okazję poznać charakter i różnorodność polskich produktów nie tylko podczas wspomnianych targów, ale również podczas zorganizowanych rozmów B2B oraz wizyt w lokalnych fabrykach.

 

Przed wyjazdem na misję singapurscy dystrybutorzy będą mieli okazję zapoznać się bliżej z oczekiwaniami polskiego rynku spożywczego, jego regulacjami oraz potencjałem. W tym celu Zagraniczne Biuro Handlowe w Singapurze we współpracy z lokalnym odpowiednikiem Enterprise Singapore zorganizowało spotkanie informacyjne.

 

 

Zainteresowanie polskim rynkiem spożywczym przez kraje azjatyckie skupia się głównie na nabiale, ale i słodyczach, warzywach i owocach, drobiu i wieprzowinie (na które Polska już ma pozwolenie na eksport do Singapuru) czy mrożonkach. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się zdrowa żywność, w tym soki owocowe, batony energetyczne czy suplementy diety.

 

Zagraniczne Biuro Handlowe w Singapurze zachęca zainteresowanych polskich przedsiębiorców z sektora spożywczego, którzy chcieliby spotkać się z singapurskim dystrybutorem podczas targów WorldFood Poland 2019, do kontaktu pod adres e-mail: anna.tukalska@paih.gov.pl.

 

Więcej informacji o WorldFood Poland 2019 na stronie internetowej wydarzenia.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna Toruń

Wybór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko z uwagi na estetykę i wygląd wnętrza, a...
Polska - Toruń 2021-11-30 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

DJ Toruń

DJ konferansjer na wesele – doskonała zabawa każdego gościa Każdy, kto organizuje wesele...
Polska - Toruń 2021-11-29 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Nalewarki

    Etykieciarki przemysłowe – inwestycja, która się opłaca Etykiec...
Polska - Toruń 2021-11-29 Dodał: Tamara Bielecka Wydawnictwa, Fotografia, Muzyka, Film, Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert