Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPawilon Narodowy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu na singapurskim World Cities Summit 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-07-02 08:01:57
konferencja, singapur, world cities summit, 2018, innowacje, cities, water, environment, transport, polska agencja inwestycji i handlu, paih, pawilon narodowy, polskie firmy, zagraniczne biuro handlowe w singapurze

W dniach 8-12 lipca 2018 r. obędzie się 6. edycja konferencji World Cities Summit organizowanej przez Singapore’s Centre for Liveable Cities i Urban Redevelopment Authority. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest "Liveable & Sustainable cities: embracing the future through innovation and collaboration", ze szczególnym wskazaniem na implementację innowacyjnych rozwiązań w 4 obszarach Cities, Water, Environment i Transport.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu będzie jednym z tegorocznych wystawców w sekcji City Solutions Singapore, gdzie pod parasolem Pawilonu Narodowego w dniach 9-11 lipca będą wystawiać sią aż 4 polskie firmy:

  • Izodom 2000 Polska jest producentem materiałów budowlanych do budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Firma od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu nowych rozwiązań ułatwiających szybkie wznoszenie energooszczędnych budowli. Autorskie, prawnie chronione rozwiązania zastosowane w bloczkach Izodom powodują, że technologia ta postrzegana jest jako jedna z najbardziej zaawansowanych w Europie. Idozom 2000 Polska od lat eksportuje z sukcesem na rynki Europy Zachodniej, Skandynawii, Rosji, Bliskiego Wschodu, Australii i obu Ameryk. Zalety innowacyjnego podejścia do technologii budowlanej zostały wielokrotnie wyróżnione zarówno przez grono zadowolonych klientów, jak i przez wiele organizacji i instytucji.
  • Kogifi z produktem Lesss produkuje energooszczędny system oświetlenia miejskiego zarządzany inteligentnym monitoringiem. Lesss to system inteligentnego sterowania oświetleniem zewnętrznym w zależności od obecności osób w pobliżu latarni lub innych systemów oświetlenia zewnętrznego. W przypadku, gdy w pobliżu latarni pojawi się człowiek (pieszy, rowerzysta, motocyklista lub osoba prowadząca pojazd) system oświetlenia pracuje na pełnej wydajności (100% strumienia świetlnego). Z jednej strony odpowiadają za wykrycie i przekazanie sygnałów do modułów sterujących umieszczonych w oprawach oświetleniowych, z drugiej strony są odpowiedzialne za nagrywanie obrazu w jakości HD w celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Całość oparta jest o istniejącą infrastrukturę kablową.
  • Solar Networks to mobilny kontener solarny. Głównym produktem firmy jest MSC (Mobile Solar Container) - przenośne urządzenie, które wykorzystuje energię słoneczną i przekształca ją w energię elektryczną. Produkt jest przeznaczony do pracy w różnych i trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej lub jego odbiór jest znacznie ograniczony. Dzięki pojemnemu systemowi przechowywania może zapewnić ciągłość przepływu energii, gdy jest to wymagane.
  • Yoberi to spółka z polskim kapitałem, specjalizująca się we wdrożeniach systemów w oparciu o technologie IoT. Swoje projekty opiera na autorskich pomysłach i własnych realizacjach. Oferowane systemy składają się z zaawansowanych technologicznie urządzeń wraz z oprogramowaniem oraz dedykowanych aplikacji. Yoberi będzie się wystawiać na targach z produktem Wares - czytnik wodomierzy oraz Venite - czytnik kart dostępu.

 

Obecność polskich firm na targach będzie kolejnym krokiem i kontynuacją podjętych do tej pory działań przez Zagraniczne Biuro Handlowe mających na celu budowanie i zacieśnianie relacji z Singapurem w tym obszarze. Jeszcze pod koniec ubiegłego roku w związku z Singapore Construction Productivity Week i targami BuiltechAsia, które odbyły się w dniach 22-26 października 2017 r. w Singapurze przebywała delegacja Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Instytutu Technik Budowlanych. Kolejna singapurska misja biznesowa zorganizowana przez SIBL ze wsparciem PAIH pojechała do Polski na targi BUDMA 2018, co przyczyniło się do zawiązania mocnych relacji biznesowych oraz było okazją do zapoznania się z ofertą polskiego sektora budowlanego, najważniejszym rezultatem tej wizyty było podpisanie Memorandum of Understaning pomiędzy Wschodnim Klastrem Budowlanym a tutejszym klastrem Singapore Institute of Bulding Limited (SIBL).

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do odwiedzenia Pawilonu Narodowego (stoisko L1 S31) na World Cities Summit (w strefie City Solutions Singapore, piętro 1) w dniach 9-11 lipca 2018 r. w Marina Bay Sands, Sands Expo & Convention Centre.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna Toruń

Wybór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko z uwagi na estetykę i wygląd wnętrza, a...
Polska - Toruń 2021-11-30 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

DJ Toruń

DJ konferansjer na wesele – doskonała zabawa każdego gościa Każdy, kto organizuje wesele...
Polska - Toruń 2021-11-29 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Nalewarki

    Etykieciarki przemysłowe – inwestycja, która się opłaca Etykiec...
Polska - Toruń 2021-11-29 Dodał: Tamara Bielecka Wydawnictwa, Fotografia, Muzyka, Film, Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert