Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAsia Health Singapore 2018 - Polskie stoisko narodowe na targach w Singapurze

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-26 13:02:44
targi, singapur, asia health, sprzęt medyczny, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiego sektora sprzętu medycznego, spotkania b2b, materiały informacyjne, filmy promocyjne, konferencja prasowa, bpp, 2018

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, w ramach realizacji programu "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand", będzie promować polski sektor sprzętu medycznego podczas targów Asia Health w Singapurze w dniach 2-4 kwietnia 2018 r.

Targi Asia Health poświęcone są nie tylko sprzętowi medycznemu, a także najnowszym usługom i technologiom. Wystawcy z całego świata przygotowali jak co roku bardzo szeroką ofertę, począwszy od sprzętu szpitalnego po medyczne produkty jednorazowego użytku, instrumenty chirurgiczne, narzędzia diagnostyczne, sprzęt dla pogotowia ratunkowego, sprzęt dentystyczny, produkty do rehabilitacji i ortopedii czy urządzenia elektromedyczne. Targi co roku przyciągają ponad 4 tysiące odwiedzających.

 

W ramach promocji polskiej branży sprzętu medycznego 3 kwietnia o godz. 11:00 na polskim stoisku narodowym odbędzie się konferencja prasowa z udziałem dziennikarzy międzynarodowych, gości zagranicznych oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw. Konferencję poprowadzi ekspert branżowy, w roli którego wystąpi Katarzyna Radziejewska z warszawskiej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED.

 

 

Polskie stoisko narodowe na targach w Singapurze zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży Sprzętu Medycznego w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Mobilny system dezynfekcji

Mobilny system dezynfekcji
Polska - OPOLE 2021-01-02 Dodał: Jacek Wróbel Maszyny i urządzenia, Produkcja i przetwórstwo metali, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Elveconn - sklep internetowy z częściami do maszyn

Szukasz sprawdzonych części do maszyn rolniczych, naczep, przyczep czy samochodów osobowych? Elve...
Polska - WROCŁAW 2020-11-30 Dodał: Adam Turek Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert