Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJedna z największych sieci detalicznych Singapuru w Polsce w poszukiwaniu dostawców

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2017-09-25 08:00:00
polagra, targi, singapur, produkty spożywcze

Na zaproszenie Biura PAIH w Singapurze, do Polski przyjeżdża jedna z największych sieci detalicznych Singapuru, Sheng Siong. Singapurczycy będą poszukiwać polskich dostawców podczas targów Polagra Food, które rozpoczynają się 25 września w Poznaniu.

Na zaproszenie Biura PAIH w Singapurze, do Polski przyjeżdża jedna z największych sieci detalicznych Singapuru, Sheng Siong. Singapurski gigant handlowy będzie poszukiwać polskich dostawców podczas targów Polagra Food, które rozpoczynają się 25 września  w Poznaniu.

 

Targi Polagra Food to dla polskiego sektora spożywczego zwiastun trendów konsumenckich, ale przede wszystkim promocja polskiej żywności i rodzimych producentów. Targi odwiedzają sieci handlowe i dystrybutorzy z całego świata.

 

W tym roku, dzięki wysiłkom ZBH PAIH w Singapurze, do Polski przyjeżdża jeden z głównych dystrybutorów detalicznych azjatyckiego tygrysa, firma Sheng Siong. Weźmie ona udział w targach w ramach Hosted Buyers Programme dla zagranicznych kupców.

 

Polscy producenci wystawiający się na Polagra Food, mają szansę nawiązania relacji z firmami z Singapuru podczas rozmów B2B. – Jest to pierwsza taka okazja w historii programu – ujawnia szefowa biura PAIH w Singapurze, Agnieszka Szweda.

 

Sheng Siong można będzie poznać podczas otwarcia programu Hosted Buyers, które nastąpi 25 września o g. 9:00 w pawilonie 7, Międzynarodowych Targów Poznańskich, sala 1A na antresoli. Spotkania z firmą można odbyć również w Biurze obsługi Targów, pawilon 7.

 

Oficjalna strona firmy: www.shengsiong.com.sg

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Natural Products

Manufacture of Natural Food Products - KLUSKA We focus our activity on the traditional manual ...
Polska - Rumia 2021-05-29 Dodał: Anna Stefańska Handel, Pozostałe branże, Przetwórstwo spożywcze Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert